Aktuality

01.07.2016
Od 1.7.2016 zahajujeme výprodej skladových zásob. Ceníky ke stažení naleznete ZDE
23.06.2016
Naše společnost hledá nové členy ochodního týmu. Podrobnější informace naleznete v sekci KARIÉRA.      
02.05.2016
Název projektu: OSBL Unipetrol Litvínov - Armatury nad DN300 do zarážky Naše společnost získala v náročném konkurenčním boji zakázku pro ...
29.04.2016
Od 2.5.2016 otevíráme novou kancelář v Brně - PROJEKTOVÁNÍ A ENGINEERING Náš tým zde bude zpracovávat především kompletní projektovou dok ...
02.03.2016
V loňském roce naše společnost zkoulaudovala novou přístavbu v areálu Vracova. Tyto prostory slouží hlavně pro administrativní pracovníky ...
04.04.2014
Servisní centrum naší společnosti disponuje novým zařízením určeným pro zkoušení pojistných ventilů za provozu. Běžně se pojistné ventily za provozu ...

Moravia Systems - prodej a servis průmyslových armatur

Moravia Systems a.s. působí na českém a slovenském trhu již od roku 1992 a patří mezi známé a osvědčené české dodavatele průmyslových armatur, potrubí a potrubních dílů pro energetiku, chemický a petrochemický průmysl, plynárenství, vodárenství a další průmyslové obory.

Nabízí a dodává komplexní řešení pro výstavbu, rekonstrukci nebo údržbu investičních celků a realizuje dodávky armatur a potrubí včetně vyjasnění, optimalizace a kompletace technických specifikací malých, středních i velkých projektů podle zadání a požadavků investorů.

Moravia Systems také poskytuje samostatný autorizovaný záruční a pozáruční servis průmyslových armatur.  Od roku 2010 je členem celosvětové sítě autorizovaných opravárenských center pro regulační ventily Masoneilan (M.A.R.C.) a pojistné ventily Consolidated (G.T.C.).

Spolupracuje s tuzemskými výrobci armatur a na českém a slovenském trhu exkluzívně zastupuje přední světové výrobce průmyslových armatur a příslušenství, např. Ashcroft, Beck-Crespel, CMO, Consolidated, LVF, Masoneilan, Persta, Sigeval aj.

Má více než 20 let zkušeností a pozitivních referencí. Armatury, potrubí a potrubní díly dodané společností Moravia Systems spolehlivě fungují již mnoho let i v těch nejnáročnějších provozech, např. ČEZ, Čepro, Duslo Šaľa, Lovochemie Lovosice, Slovnaft, Synthos Kralupy aj.
 

Velkoobchod průmyslovými armaturami, potrubím a potrubními díly

Prodejní sortiment společnosti Moravia Systems a.s. zahrnuje:

průmyslové armatury


příslušenství k průmyslovým armaturám

  • elektrické, pneumatické nebo hydraulické pohony pro ovládání armatur
  • prvky měření a regulace (MaR)
  • spojovací a těsnící materiál


potrubí a potrubní díly

  • trubky, tvarovky, příruby
  • potrubní závěsy
  • zpracované trubky (dělením/svařováním) včetně různých povrchových úprav


prefabrikované potrubní díly

  •  spooly (sestavy, figury)

určené především pro výstavbu potrubních rozvodů plynů, kapalin nebo sypkých materiálů v energetice, chemickém a petrochemickém průmyslu, plynárenství, vodárenství a dalších průmyslových odvětvích, např. hutním a koksárenském průmyslu nebo potravinářském průmyslu.