Aktuality

30.05.2017
Ve dnech 23.-25.5.2017 jsme se zúčastnili 20. ročníku veletrhu VODOVODY-KANALIZACE v pražských Letňanech. Mimo jiné jsme zde představili novinky v ...
10.05.2017
Vážení obchodní přátelé, zveme vás na 20. ročník mezinárodní vodohospodářské výstavy VODOVODY-KANALIZACE 2017. Najdete nás v hale 4, na stánku čísl ...
03.10.2016
Oznámení o rozhodnutí o přeměně cenných papírů na zaknihované cenné papíry
02.05.2016
Název projektu: OSBL Unipetrol Litvínov - Armatury nad DN300 do zarážky. Naše společnost získala v náročném konkurenčním boji zakázku pro ...
29.04.2016
Od 2.5.2016 otevíráme novou kancelář v Brně - PROJEKTOVÁNÍ A ENGINEERING Náš tým zde bude zpracovávat především kompletní projektovou dok ...

Moravia Systems - prodej a servis průmyslových armatur

Moravia Systems a.s. působí na českém a slovenském trhu již od roku 1992 a patří mezi známé a osvědčené české dodavatele průmyslových armatur, potrubí a potrubních dílů pro energetiku, chemický a petrochemický průmysl, plynárenství, vodárenství a další průmyslové obory.

Nabízí a dodává komplexní řešení pro výstavbu, rekonstrukci nebo údržbu investičních celků a realizuje dodávky armatur a potrubí včetně vyjasnění, optimalizace a kompletace technických specifikací malých, středních i velkých projektů podle zadání a požadavků investorů.

Moravia Systems také poskytuje samostatný autorizovaný záruční a pozáruční servis průmyslových armatur.  Od roku 2010 je členem celosvětové sítě autorizovaných opravárenských center pro regulační ventily Masoneilan (M.A.R.C.) a pojistné ventily Consolidated (G.T.C.).

Spolupracuje s tuzemskými výrobci armatur a na českém a slovenském trhu exkluzívně zastupuje přední světové výrobce průmyslových armatur a příslušenství, např. Ashcroft, Beck-Crespel, CMO, Consolidated, LVF, Masoneilan, Persta, Sigeval aj.

Má více než 20 let zkušeností a pozitivních referencí. Armatury, potrubí a potrubní díly dodané společností Moravia Systems spolehlivě fungují již mnoho let i v těch nejnáročnějších provozech, např. ČEZ, Čepro, Duslo Šaľa, Lovochemie Lovosice, Slovnaft, Synthos Kralupy aj.
 

Podívejte se na video o společnosti:

 

Velkoobchod průmyslovými armaturami, potrubím a potrubními díly

Prodejní sortiment společnosti Moravia Systems a.s. zahrnuje:

průmyslové armatury


příslušenství k průmyslovým armaturám

  • elektrické, pneumatické nebo hydraulické pohony pro ovládání armatur
  • prvky měření a regulace (MaR)
  • spojovací a těsnící materiál


potrubí a potrubní díly

  • trubky, tvarovky, příruby
  • potrubní závěsy
  • zpracované trubky (dělením/svařováním) včetně různých povrchových úprav


prefabrikované potrubní díly

  •  spooly (sestavy, figury)

určené především pro výstavbu potrubních rozvodů plynů, kapalin nebo sypkých materiálů v energetice, chemickém a petrochemickém průmyslu, plynárenství, vodárenství a dalších průmyslových odvětvích, např. hutním a koksárenském průmyslu nebo potravinářském průmyslu.