Obchodní manažer/manažerka

Společnost Moravia Systems a.s. hledá do svého logistického centra ve Vracově nového kolegu na pozici Obchodní manažer/manažerka.

Vracov

Společnost Moravia Systems je prosperující česká firma s kvalitních dodavatelským, výrobním a servisním zázemím a současně je členem nadnárodní investiční a finanční skupiny KKCG Société European.

Kde budete pracovat?

  • celá ČR, výchozí pracoviště Vracov

Co přesně bude vaším úkolem?

  • prodej a propagace průmyslových armatur
  • technické poradenství
  • akvizice nových zákazníků – rozšíření portfolia
  • péče a zlepšování dobrých vztahů u stávajících zákazníků
  • tvorba nabídek, vyjednávání podmínek
  • sledování konkurence, analýza trhu

Co od Vás očekáváme?

  • nadšení pro práci obchodníka
  • zájem budovat silného profesionála
  • ochotu cestovat
  • empatii, umění naslouchat
  • týmovou spolupráci
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • řidičský průkaz sk. B
  • výborná znalost MS Office
  • praxe na obdobné pozici výhodou

Co Vám nabízíme?

  • možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
  • práce v přátelském kolektivu
  • motivační ohodnocení (Fixní mzda + bonusy)
  • služební automobil
  • 25 dní dovolené
  • 5 dní sick days
  • příspěvek na stravování (stravenkový paušál)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost občasné práce z domova a další benefity

Nástup možný ihned či dle dohody.

Zaujala Vás tato nabídka? Pak budeme rádi, když nám zašlete svůj životopis na email: personalni@moraviasystems.cz

Zaujala vás tato nabídka?

Máte-li zájem pracovat pro Moravia Systems, zašlete nám svůj životopis.

Bc. Nikola Hrabcová, DiS.
Vedoucí personálního oddělení