Project manager

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici Project manager. Staňte se součástí týmu jedné z nejznámějších českých firem, zabývající se prodejem průmyslových armatur.

Vracov

Budete se podílet na návrhu obchodní nabídky pro klienta a řízení realizace uzavřeného projektu. Budete spolupracovat při vyjasňování technických požadavků a vést realizační tým. Povedete jednání s dodavateli i zákazníky.

Co budete vaším úkolem:

  • realizace projektů dodávek armatur a potrubí - stanovování cílů, postupů a koordinace práce vedoucí ke zdárnému dokončení projektu
  • spolupráce s ostatními firemními útvary (obchod, konstrukce, nákup, výroba, logistika)
  • sledování a naplňování kvality projektu, budete mít zodpovědnost za jeho harmonogram a rozpočet

Co požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • technické nadání a vztah k technickému produktu (čtení technických výkresů a dokumentace výhodou)
  • schopnost řízení projektu a vedení realizačního týmu
  • schopnost samostatně vést obchodní jednání
  • logické myšlení a systematičnost
  • nadšení pro obchod, smysl pro zodpovědnost a samostatnost
  • příjemné a klidné vystupování
  • znalost angličtiny
  • ŘP

Co vám nabízíme:

  • práci v přátelském a profesionálním prostředí
  • práci ve stabilní společnosti - na trhu působíme již více než 25 let
  • možnost kariérního růstu
  • benefity - stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, slevové karty Shell, slevy na odběr energií aj.

Pokud vás tato nabídka zaujala, budeme rádi, pokud nám pošlete svůj životopis na personalni@moraviasystems.cz.

Zaujala vás tato nabídka?

Máte-li zájem pracovat pro Moravia Systems, zašlete nám svůj životopis.

Mgr. Lenka Jandásková
Personální ředitelka