Účetní/Finanční controller/ka – junior

Do našeho týmu hledáme nového člena na pozici Účetní/Finanční controller/ka – junior

Praha

Kde budete pracovat?

Výchozí pracoviště Praha 10.

Co bude vaším úkolem:

  • Příprava podkladů pro rozpočet společnosti
  • Zpracování rozpočtu a odhadů prodejních, režijních a dalších nákladů
  • Sestavení rozpočtu společnosti a jednotlivých projektů
  • Kontrola dodržení/překročení rozpočtů, analýzy typu skutečnost x plán
  • Tvorba propočtů očekávání (Forecasting)
  • Zapisování a účtování přijatých faktur

Co očekáváme:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe v oboru 2 roky
  • Uživatelská znalost práce MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Znalost účetnictví
  • Pečlivost, samostatnost, spolehlivost, důslednost
  • Znalost angličtiny výhodou

Co nabízíme:

  • Možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
  • Nástupní mzdu 40 000,- Kč až 45 000,- Kč
  • Práce v přátelském kolektivu
  • 25 dní dovolené
  • 5 dní sick days
  • Příspěvek na stravování (stravenkový paušál)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost občasné práce z domova a další benefity

Nástup možný v období březen/duben nebo dle dohody. Tak neváhej a přidej se k nám!

Zaujala Vás tato nabídka? Pak budeme rádi, když nám zašlete svůj životopis na email: personalni@moraviasystems.cz a více si můžeme říct na osobním setkání.

Zaujala vás tato nabídka?

Máte-li zájem pracovat pro Moravia Systems, zašlete nám svůj životopis.

Bc. Nikola Raiskupová, DiS.
Vedoucí personálního oddělení