Projektový manažer zakázek

Aktuálně hledáme kolegu na pozici Projektový manažer zakázek do Hodonína

Hodonín

Co budete dělat?

  • realizovat projekty (zakázky) dodávek armatur a potrubí, tzn. stanovovat cíle, postupy a koordinovat práci vedoucí ke zdárnému dokončení projektu
  • spolupracovat s ostatními firemními útvary (obchod, konstrukce, nákup, výroba, logistika)
  • komunikovat se zákazníky i dodavateli
  • sledovat kvalitu projektu a nést zodpovědnost za jeho harmonogram, rozpočet a čerpání kapacit

Co od Vás očekáváme?

  • min. SŠ vzdělání, ekonomického nebo technického směru
  • znalost MS Office s důrazem na Excel
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • přirozenou autoritu a emoční stabilitu
  • řídící a organizační schopnosti
  • řidičský průkaz sk.B
  • orientace v technické dokumentaci a zkušenosti s řízením projektů jsou Vaše výhody

Co Vám nabízíme?

  • přátelské a profesionální zázemí
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • služební auto, služební telefon
  • obvyklé benefity + příspěvek na penzijní pojištění, slevové karty Shell, zvýhodněná dovolená s CK Fischer, slevy na odběr energií aj.
  • podporu v dalším vzdělávání (v rámci oboru, jazykové kurzy)

Nástup možný ihned!

Zaujala Vás tato nabídka? Pak budeme rádi, když nám zašlete svůj životopis!

Zaujala vás tato nabídka?

Máte-li zájem pracovat pro Moravia Systems, zašlete nám svůj životopis.

Mgr. Lenka Jandásková
Personální ředitelka