SERVIS

15.08.2014

- kompletace a seřízení armatur s elektrickými, pneumatickými nebo hydraulickými pohony
- uvedení armatur do provozu
- autorizovaný záruční a pozáruční servis dodaných armatur
- opravy armatur od většiny českých a zahraničních výrobců

Moravia Systems a.s. poskytuje záruční a pozáruční autorizovaný servis průmyslových armatur nejen ve svém firemním zázemí, ale provádí také servisní zásahy přímo v provozech.
Disponuje mobilním vysoce sofistikovaným zařízením na zkoušení a seřizování pojistných ventilů za provozu.
Servisní centrum M.A.R.C. & G.T.C., které je oficiální součástí světové sítě opravárenských center s autorizací na opravy regulačních armatur Masoneilan a pojistných armatur Consolidated, bylo na základě auditu GE v roce 2014 vyhodnoceno jako jedno z nejlepších v Evropě.
Záměrem společnosti je dále zvyšovat rozsah a kvalitu servisních služeb a posilovat pozici známého a respektovaného opravárenského centra.

 

 

VÝROBA PRŮMYSLOVÝCH ARMATUR

Tradiční českou značku Armaturka Rohatec® a výrobní know-how převzala Moravia Systems a.s. v roce 2004.
Od té doby původní výrobní program rozšířila, recertifikovala a opatřila ochrannou známkou.

 

EVT (ELECTRONIC VALVE TESTER)

Servisní centrum disponuje novým zařízením určeným pro zkoušení pojistných ventilů za provozu. Běžně se pojistné ventily za provozu nezkoušejí.

Jde o zařízení EVT od firmy Consolidated, kterým se dají ozkoušet pojistné ventily nejen od Consolidated, ale i od ostatních výrobců.
V databázi EVT jsou jich tisíce.

Zkoušení pojistných ventilů za provozu pomocí EVT se provádí tak, že svrchu na třmen pojistného ventilu se namontuje speciální zařízení spojené s počítačem a simuluje se zdvih pružiny. Na základě znalosti vstupních parametrů dokáže EVT zkontrolovat nastavení otevíracího tlaku.