SERVISNÍ TECHNIK - MISTR SERVISNÍ DÍLNY

Společnost Moravia Systems a.s., úspěšný dodavatel výroby a služeb v oblasti průmyslových armatur disponující kvalitním a moderním servisní centrem, rozšiřuje svůj servisní tým o kolegu na pozici Servisní technik - mistr servisní dílny.

Vracov

Jsme členem celosvětové sítě opravárenských center MARC/GTC pro výrobce Baker Hughes. Zajištujeme kvalifikovaný servis a diagnostiku armatur pro nejvýznamnější firmy působící v oblasti těžby a zpracování uhlovodíků (ropovody, rafinerie, produktovody, zásobníky plynu) jakož i energetice (elektrárny, teplárny).

Co bude vaším úkolem:

  • Dílenské servisní a montážní práce včetně seřizování a testování armatur.
  • Servisní práce a diagnostika u zákazníků v tuzemsku i v zahraničí.
  • Instalace nových armatur u zákazníků v tuzemsku i v zahraničí včetně uvedení do provozu a zaškolení zákazníků.
  • Vedení týmu 5 servisních techniků, spolupráce a koordinace činností s technologem a supervizory servisu.

Co požadujeme:

  • Ukončené SŠ vzdělání technického směru (strojní, případně elektro).
  • Praxe 5 let ve strojírenství, případně podnikové údržbě apod.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Zkušenost s vedením malého týmu výhodou.
  • Manuální zručnost, pečlivost, orientace na kvalitu a časová flexibilita.
  • Výhodou alespoň pasivní znalost anglického případně ruského jazyka.

Co vám nabízíme:

  • Trvalý růst vaší odborné způsobilosti formou interních i externích školení v ČR, Itálii a Francii. Budeme podporovat vaše profesního vzdělávání.
  • Služební automobil i k osobním účelům (po zaučení a převzetí funkce).
  • 5 týdnů dovolené.
  • Stravenkový paušál.
  • Penzijní připojištění.
  • Další zajímavé benefity.

Pokud vás tato nabídka zaujala, budeme rádi, pokud nám pošlete svůj životopis na personalni@moraviasystems.cz.

Zaujala vás tato nabídka?

Máte-li zájem pracovat pro Moravia Systems, zašlete nám svůj životopis.

Mgr. Lenka Jandásková
Personální ředitelka