NAŠE HODNOTY

SPOLEHLIVOST

Působíme na trhu již od roku 1992.
Za tuto dobu jsme si vytvořili vlastní know-how, nasbírali mnoho zkušeností a navázali spolupráci
s těmi nejlepšími.

PROFESIONALITA

Odbornost a specializace
je pro nás velmi důležitá. Pravidelně se účastníme odborných školení, seminářů a konferencí.

OSOBNÍ
PŘÍSTUP

Klademe důraz na osobní přístup. Každému projektu je přidělen projektový manažer, který jej vede od začátku do konce. Osobně ručíme za naše produkty i následný servis.

LOAJALITA VŮČI ZAMĚSTNANCŮM

Lidé jsou tím nejdůležitějším stavebním kamenem
a nejcennějším kapitálem společnosti.

CO OBNÁŠÍ PRÁCE V MORAVIA SYSTEMS?

Moravia Systems jako aktivní dodavatel náročného portfolia služeb
pro zákazníka nabízí velmi dynamické pracovní prostředí.

BUDE SE NÁM DOBŘE SPOLUPRACOVAT, POKUD:

  • budete chtít navázat dlouhodobou spolupráci
  • zapojíte se do týmu
  • přiložíte ruce k dílu
  • jste zvídaví
  • zajímají vás změny v technologiích a postupech
  • nebojíte se nalézat inovativní řešení

Můžete být přínosným členem týmů, aktivně se podílejících na realizaci projektů ve fázi:

  • Vyhledávání příležitostí
  • Technické specifikace
  • Projektování a konstrukce
  • Řízení a realizace zakázky
  • Výroby a Logistiky

Uplatnění u nás najdete, pokud jste vzdělaní především v oboru strojírenství se zaměřením stroje a zařízení, strojní inženýrství, strojírenská technologie, ekonomika a řízení.

PROČ JÍT PRACOVAT MEZI NÁS?

CO VÁM NABÍZÍME KROMĚ PLATU?

  • mimořádné odměny za mimořádný výkon
  • odborné kurzy a školení
  • příspěvky na výuku cizích jazyků
  • osobní kariérní plány
  • zvýhodněné produkty a služby v rámci skupiny KKCG
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • příspěvky na volný čas a zdravotní péči
  • sportovní a relaxační týmové akce
  • stravenky
  • pitný režim
  • dny dovolené navíc

VIDÍME SE RÁDI I MIMO KANCELÁŘ

AKTUÁLNĚ NABÍZENÉ POZICE

Moravia Systems a.s. vyrábí a dodává průmyslové armatury a zajišťuje jejich servis v moderním servisním centru ve Vracově.

Jsme součástí celosvětové sítě opravárenských center pro regulační ventily Masoneilan a pojistné ventily Consolidated a zajišťujeme kvalifikovaný servis a diagnostiku armatur pro nejvýznamnější firmy působící např. v oblasti těžby a zpracování uhlovodíků (ropovody, rafinerie, produktovody, zásobníky plynu) nebo v energetice (elektrárny, teplárny). Jako každá úspěšná firma rozšiřujeme svoji působnost, a proto hledáme nové kolegy na pozici

Servisní technik

Kde budete pracovat?

  • Vracov (u Kyjova), ale uvidíte skoro celý svět

Co budete dělat?

  • Dílenské servisní a montážní práce včetně seřizování a testování armatur na moderních zařízeních
  • Servisní práce a diagnostiku u zákazníků v tuzemsku i v zahraničí
  • Instalace nových armatur u zákazníků v tuzemsku i v zahraničí, včetně uvedení do provozu a zaškolení

Co Vám nabízíme?

  • Zajímavou a perspektivní práci
  • Trvalý profesní růst, vč. odborných školení v ČR, Itálii a Francii
  • Odpovídající platové ohodnocení, cílové prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravné 120,- Kč/den a další zajímavé benefity

Co od Vás očekáváme?

  • Ukončené SOU, SŠ vzdělání technického směru (strojní mechanik, elektro apod. výhodou) – vhodné i pro absolventy
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Manuální zručnost, pečlivost, orientaci na kvalitu a časovou flexibilitu
  • Odborná způsobilost podle vyhlášky č. 50/1978 Sb. výhodou
  • Znalost anglického jazyka (i pasivní) výhodou

Nástup možný ihned.

KDE BUDETE PRACOVAT?

  • Hodonín

CO BUDETE DĚLAT?

  • připravovat technické nabídky, zpracovávat cenové kalkulace
  • komunikovat se zákazníky a být jim oporou při hledání technických řešení
  • získávat nové zákazníky
  • zvyšovat prodej u stávajících zákazníků

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • vysokoškolské vzdělání strojní či elektrotechnické, případně přírodovědné (nebo SŠ s praxí)
  • angličtinu slovem i písmem pro každodenní komunikaci
  • uvítáme praxi v oboru armatur či měření a regulace, nicméně pozice je vhodná i pro absolventy s vůlí rychle se zaučit
  • znalost MS Office s důrazem na Excel
  • řidičský průkaz sk. B
  • ochotu cestovat na zahraniční školení

CO VÁM NABÍZÍME?

  • zajímavou a perspektivní práci v rozšiřujícím se obchodním týmu
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • motivační ohodnocení (fixní mzda + bonusy)
  • 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky a další benefity
  • podporu v dalším vzdělávání (v rámci oboru, jazykové kurzy)

Nástup možný ihned!

Zaujala Vás tato nabídka? Pak budeme rádi, když nám napíšete do kontaktního formuláře níže.

NAPIŠTE NÁM NEBO ZAVOLEJTE

  • zivotopis@mtsystems.cz
  • +420 606 344 617

Pokud vás nezaujala žádná z nabízených pozic nebo aktuálně nemáme otevřené výběrové řízení, budeme rádi, pokud nám přesto zašlete svůj životopis a pár vět o sobě.
Jakmile se vhodná pozice otevře, budeme vás přednostně informovat.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

* Možný datum nástupu:

Položky označené * jsou povinné a je nutné vyplnit.