NAŠE HODNOTY

SPOLEHLIVOST

Působíme na trhu již od roku 1992.
Za tuto dobu jsme si vytvořili vlastní know-how, nasbírali mnoho zkušeností a navázali spolupráci
s těmi nejlepšími.

PROFESIONALITA

Odbornost a specializace
je pro nás velmi důležitá. Pravidelně se účastníme odborných školení, seminářů a konferencí.

OSOBNÍ
PŘÍSTUP

Klademe důraz na osobní přístup. Každému projektu je přidělen projektový manažer, který jej vede od začátku do konce. Osobně ručíme za naše produkty i následný servis.

LOAJALITA VŮČI ZAMĚSTNANCŮM

Lidé jsou tím nejdůležitějším stavebním kamenem
a nejcennějším kapitálem společnosti.

CO OBNÁŠÍ PRÁCE V MORAVIA SYSTEMS?

Moravia Systems jako aktivní dodavatel náročného portfolia služeb
pro zákazníka nabízí velmi dynamické pracovní prostředí.

BUDE SE NÁM DOBŘE SPOLUPRACOVAT, POKUD:

  • budete chtít navázat dlouhodobou spolupráci
  • zapojíte se do týmu
  • přiložíte ruce k dílu
  • jste zvídaví
  • zajímají vás změny v technologiích a postupech
  • nebojíte se nalézat inovativní řešení

Můžete být přínosným členem týmů, aktivně se podílejících na realizaci projektů ve fázi:

  • Vyhledávání příležitostí
  • Technické specifikace
  • Projektování a konstrukce
  • Řízení a realizace zakázky
  • Výroby a Logistiky

Uplatnění u nás najdete, pokud jste vzdělaní především v oboru strojírenství se zaměřením stroje a zařízení, strojní inženýrství, strojírenská technologie, ekonomika a řízení.

PROČ JÍT PRACOVAT MEZI NÁS?

CO VÁM NABÍZÍME KROMĚ PLATU?

  • mimořádné odměny za mimořádný výkon
  • odborné kurzy a školení
  • příspěvky na výuku cizích jazyků
  • osobní kariérní plány
  • zvýhodněné produkty a služby v rámci skupiny KKCG
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • příspěvky na volný čas a zdravotní péči
  • sportovní a relaxační týmové akce
  • stravenky
  • pitný režim
  • dny dovolené navíc

VIDÍME SE RÁDI I MIMO KANCELÁŘ

AKTUÁLNĚ NABÍZENÉ POZICE

Zkrátka ta nejdůležitější osoba, která zrealizuje přijatou obchodní zakázku do úspěšné fakturace včas a dle přání zákazníka.

CO PŘESNĚ BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

  • Komplexní řízení realizace daného projektu od začátku do konce.
  • Tvorba koncepce, plánování a rozfázování projektu.
  • Stanovení časového a finančního plánu realizace projektu.
  • Koordinace postupu práce v návaznosti na jednotlivé činnosti. Delegování úkolů.
  • Efektivní řízení všech dostupných zdrojů.
  • Řízení rizik a příležitostí v průběhu projektu.
  • Řízení kvality projektu.
  • Kontrola a odpovědnost za ekonomiku projektu.
  • Řízení a kontrola zpracování projektové dokumentace

Jde o náročnou a tvrdou práci. Budete každý den překonávat překážky, řešit nestandartní situace.

CO VÁS DĚLÁ IDEÁLNÍM?

  • vzdělání v oboru management, ekonomika, strojírenství
  • nebát se řízení lidí a jednání s lidmi.
  • pružně myslet, nebát se rozhodovat.
  • ovládat uživatelsky postupy na PC, vlastnit řidičský průkaz sk.B.

 ZA TO VÁM NABÍZÍME:

  • perspektivní a dynamickou práci v oboru
  • přátelský kolektiv stabilní firmy
  • podporu vzdělávání
  • další profesní a osobní růst, rozvoj kariéry
  • řadu firemních benefitů

Pracovat budete ve městě Vracov, malebném jihomoravském městečku nedaleko Kyjova.

NAPIŠTE NÁM NEBO ZAVOLEJTE

  • zivotopis@mtsystems.cz
  • +420 606 344 617

Pokud vás nezaujala žádná z nabízených pozic nebo aktuálně nemáme otevřené výběrové řízení, budeme rádi, pokud nám přesto zašlete svůj životopis a pár vět o sobě.
Jakmile se vhodná pozice otevře, budeme vás přednostně informovat.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

* Možný datum nástupu:

Položky označené * jsou povinné a je nutné vyplnit.