NAŠE HODNOTY

SPOLEHLIVOST

Působíme na trhu již od roku 1992.
Za tuto dobu jsme si vytvořili vlastní know-how, nasbírali mnoho zkušeností a navázali spolupráci
s těmi nejlepšími.

PROFESIONALITA

Odbornost a specializace
je pro nás velmi důležitá. Pravidelně se účastníme odborných školení, seminářů a konferencí.

OSOBNÍ
PŘÍSTUP

Klademe důraz na osobní přístup. Každému projektu je přidělen projektový manažer, který jej vede od začátku do konce. Osobně ručíme za naše produkty i následný servis.

LOAJALITA VŮČI ZAMĚSTNANCŮM

Lidé jsou tím nejdůležitějším stavebním kamenem
a nejcennějším kapitálem společnosti.

CO OBNÁŠÍ PRÁCE V MORAVIA SYSTEMS?

Moravia Systems jako aktivní dodavatel náročného portfolia služeb
pro zákazníka nabízí velmi dynamické pracovní prostředí.

BUDE SE NÁM DOBŘE SPOLUPRACOVAT, POKUD:

  • budete chtít navázat dlouhodobou spolupráci
  • zapojíte se do týmu
  • přiložíte ruce k dílu
  • jste zvídaví
  • zajímají vás změny v technologiích a postupech
  • nebojíte se nalézat inovativní řešení

Můžete být přínosným členem týmů, aktivně se podílejících na realizaci projektů ve fázi:

  • Vyhledávání příležitostí
  • Technické specifikace
  • Projektování a konstrukce
  • Řízení a realizace zakázky
  • Výroby a Logistiky

Uplatnění u nás najdete, pokud jste vzdělaní především v oboru strojírenství se zaměřením stroje a zařízení, strojní inženýrství, strojírenská technologie, ekonomika a řízení.

PROČ JÍT PRACOVAT MEZI NÁS?

CO VÁM NABÍZÍME KROMĚ PLATU?

  • mimořádné odměny za mimořádný výkon
  • odborné kurzy a školení
  • příspěvky na výuku cizích jazyků
  • osobní kariérní plány
  • zvýhodněné produkty a služby v rámci skupiny KKCG
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • příspěvky na volný čas a zdravotní péči
  • sportovní a relaxační týmové akce
  • stravenky
  • pitný režim
  • dny dovolené navíc

VIDÍME SE RÁDI I MIMO KANCELÁŘ

AKTUÁLNĚ NABÍZENÉ POZICE

  • KDE BUDETE PRACOVAT?

Vracov

  • CO BUDETE DĚLAT?

navrhovat technologické postupy a zodpovídat za jejich správnost

kontrolovat dodržování norem a předpisů

spolupracovat s ostatními firemními útvary (konstrukce, nákup, obchod, řízení zakázek)

vést související technickou dokumentaci

  • CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

VŠ technického směru nebo SŠ strojní + 5 let praxe v oboru

orientaci ve výkresové dokumentaci a technických normách

analytické myšlení, představivost a přesnost

komunikační a organizační dovednosti

znalost MS Office s důrazem na Excel

řidičský průkaz sk.B

  • CO VÁM NABÍZÍME?

pracovní smlouvu na dobu neurčitou

různorodou a perspektivní práci

zajímavé finanční ohodnocení

motivující systém benefitů (25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky aj.)

podporu v dalším vzdělávání (v oboru, jazykové kurzy)

Nástup možný ihned!

Zaujala Vás tato nabídka? Pak budeme rádi, když nám napíšete do kontaktního formuláře níže.

Hodonín

připravovat technické nabídky podle projektové dokumentace

komunikovat se zákazníky a být jim oporou při hledání technických řešení

zpracovávat řádně cenové kalkulace

spolupracovat s ostatními firemními útvary (konstrukce, nákup, výroba, řízení zakázek)

min. SŠ vzdělání, ideálně v oboru strojírenství

orientaci v technických výkresech

znalost AJ na úrovni min. B1

systematické myšlení

schopnost jednat se zákazníkem a vyjasňovat podrobnosti projektu

znalost průmyslových armatur a hutního materiálu výhodou

zajímavou a perspektivní práci v rozšiřujícím se obchodním týmu

motivační ohodnocení (fixní mzda + bonusy)

25 dní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky a další benefity

podporu v dalším vzdělávání (v rámci oboru, jazykové kurzy)

Hledáme aktivní, dravé obchodní zástupce pro prodej průmyslových armatur

Ve svěřených regionech: Ústeckého a Středočeského kraje nebo Plzeňského a Karlovarského kraje nebo Jihočeského kraje a Vysočiny

pečovat o přidělené zákazníky (podpora a rozvoj prodeje)

aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti

spolupracovat s celým týmem obchodního oddělení

znalost práce na PC, občas tvorbu nabídek, zpracování produktového řešení

komunikaci se zákazníky

schopnost samostatně vést obchodní případy a cestovat po svěřeném regionu

ochotu k neustálému vzdělávání a rozvoji znalostí

aktivní znalost AJ

praxe výhodou, ovšem rádi zaškolíme i šikovného aktivního absolventa

dobrý tým a skvělého šéfa

služební automobil i k soukromým účelům

25 dní dovolené, stravenky a další benefity

možnost dalšího vzdělávání (v rámci oboru, jazykové kurzy)

NAPIŠTE NÁM NEBO ZAVOLEJTE

  • zivotopis@mtsystems.cz
  • +420 606 344 617

Pokud vás nezaujala žádná z nabízených pozic nebo aktuálně nemáme otevřené výběrové řízení, budeme rádi, pokud nám přesto zašlete svůj životopis a pár vět o sobě.
Jakmile se vhodná pozice otevře, budeme vás přednostně informovat.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

* Možný datum nástupu:

Položky označené * jsou povinné a je nutné vyplnit.